Yhteystiedot


Henkilökunta

Petri Huolman

Toimitusjohtaja
Myynti ja Projektimyynti
Puhelin: +358 40 505 1503
petri.huolman@restaone.fi

Tero Kuokkanen

Myynti
Puhelin: +358 44 548 8013
tero.kuokkanen@restaone.fi

Sampo Wallenius

Suunnittelu ja Projektimyynti
Puhelin: +358 44 595 1804
sampo.wallenius@restaone.fi

Sari Kola

Asiakaspalvelu, Taloushallinto ja Ostot
Puhelin: +358 10  339 7101
sari.kola@restaone.fi

Niina Heiskanen

Asiakaspalvelu, Markkinointi ja Verkkokauppa 
Puhelin: +358 10 339 7102
niina.heiskanen@restaone.fi

Jyri Nokkonen

Logistiikka
Puhelin: +358 123 4567
varasto@restaone.fi

Antti Väisänen

Logistiikka
Puhelin:
varasto@restaone.fi

Teemu Mollberg

Huolto ja Asennus
Puhelin: +358 40 036 6724
 

Yhteystiedot

RestaOne Oy
Tiilenlyöjänkuja 7, 01720 Vantaa
Puhelin: +358 10 339 7100
asiakaspalvelu@restaone.fi