Yhteystiedot


MYYNTI, PROJEKTIMYYNTI

Petri Huolman CEO

 +358 40 505 1503
petri.huolman@restaone.fi

 

MYYNTI, PROJEKTIMYYNTI

Joonas Nieminen

 + 358 50 471 9276
joonas.nieminen@restaone.fi

 

SUUNNITTELU

Sampo Wallenius

 +358 44 595 1804
sampo.wallenius@restaone.fi

 

MYYNTI

Tero Kuokkanen

Työn osa-aikaisuudesta johtuen
yhteydenotto vain sähköpostitse:
tero.kuokkanen@restaone.fi
 

ASIAKASPALVELU, TALOUSHALLINTO

Sari Kola

 +358 10  339 7101
sari.kola@restaone.fi

MYYNNIN TUKI, MARKKINOINTI

Niina Heiskanen

 +358 10 339 7102
niina.heiskanen@restaone.fi

RestaOne Oy

Tiilenlyöjänkuja 7, 01720 Vantaa
Puhelin: +358 10 339 7100
asiakaspalvelu@restaone.fi

Asiakaspalvelu:
ma-pe klo 08:00-16:00

Varasto (noutotilaukset):
ma-pe klo 08:00-16:00
Varaston osoite:
Tiilenlyöjänkuja 7
01720 Vantaa
näytä kartalta

 

Ota yhteyttä

Onko sinulla kysyttävää tuotteistamme tai palveluistamme? Jätäthän yhteystietosi, niin olemme sinuun yhteydessä. Autamme mielellämme!